Neem contact op

Secretariaat en aanmelden 

info@technolab-swf.nl

 

Directeur

Marianne Poelman, marianne@technolab-swf.nl / 06 1580 8880

of via onderstaand contactformulier 

 

Bestuur

Hessel Bouma - voorzitter

Sixtus Haverkamp - penningmeester

Joop Fortuin - secretaris

 

Kernteam

Leen Faas, programmaleider Elab, leen@technolab-swf.nl

Yme Braaksma, coordinator WNT,  yme@technolab-swf.nl

Belle Dijkstra, projectleider, belle@technolab-swf.nl

Roelof Frankena, projectleider,  roelof@technolab-swf.nl

Dennis de Jong, projectleider, dennis@technolab-swf.nl

Thea van den Berg, roosters en aanmelden, thea@technolab-swf.nl

 

 

Bezig met laden

Stuur ons een bericht

Sorry, het versturen is niet gelukt.
Bedankt voor uw aanvraag.
Bezig met laden