Neem contact op

Secretariaat en aanmelden via mail;

info@technolab-swf.nl

 

Directeur Marianne Poelman

Telefoon: 06-156 08 880

Mail marianne@technolab-swf.nl

of onderstaand contactformulier 

 

Bestuur

Voorzitter dhr. H. Bouma

Sectretaris dhr. J. Fortuin

Penningmeester dhr. S. Haverkamp

 

Kernteam

Leen Faas, programmaleider Elab leen@technolab-swf.nl

Yme Braaksma, coordinator WNT yme@technolab-swf.nl

Belle Dijkstra, projectleider belle@technolab-swf.nl

Roelof Frankena, projectleider roelof@technolab-swf.nl

Dennis de Jong, projectleider dennis@technolab-swf.nl

Thea Bruggenkamp, roosters en aanmelden thea@technolab-swf.nl

 

 

Bezig met laden

Stuur ons een bericht

Sorry, het versturen is niet gelukt.
Bedankt voor uw aanvraag.
Bezig met laden