Contact

Wil jij je graag inschrijven voor een workshop en je weet niet hoe? Wil je graag een partner van Technolab worden? Of heb je een andere vraag? Neem gerust contact op we helpen je graag!

 

Contact met Technolab SWF

Secretariaat en aanmelden
info@technolab-swf.nl

Directeur
Marianne Poelman, marianne@technolab-swf.nl / 06 1560 8880
of via het contactformulier.

Bestuur
Hessel Bouma - voorzitter
Sixtus Haverkamp - penningmeester
Joop Fortuin - secretaris

Kernteam
Leen Faas, programmaleider Elab, leen@technolab-swf.nl
Yme Braaksma, coordinator WNT,  yme@technolab-swf.nl
Belle Dijkstra, projectleider, belle@technolab-swf.nl
Roelof Frankena, projectleider,  roelof@technolab-swf.nl
Dennis de Jong, projectleider, dennis@technolab-swf.nl
Thea van den Berg, roosters en aanmelden, thea@technolab-swf.nl

Sorry, het versturen is niet gelukt.
bedankt voor de reactie